KONST / Litografier / Färglitografi 17474397
nr 1747 4397
Johnny Friedlaender
(1912-1992)
Signerad, numrerad EA, daterad 69. Färglitografi, bildmått: 75x55 cm, yttermått inklusive ram: 81x61
Johnny Friedlaender, målare född 1912, död 1992.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 december 2025
kl 21:07:40
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Johnny Friedlaender
Läs mer om Johnny Friedlaender